John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

po co te ściemy , małżeństwo , myślę że chodzi o kasę, jako gej mniej by zarobił

marcalina

oczywiscie, ze chodziło o kase, ale takze jeszcze o sławe i poszanowanie, chociaz na jego miejscu teraz to juz bym sie przyznał.
każdy w stanach wie, ze travolta jest gejem, jego malzenstwo na poczatku lat 90 jeszcze miało sens, bo mało kto wiedział, ze travolta woli chłopców, ale teraz ? ciagle jakies nowe fakty wychodza, byli kochankowie ciagle gadaja, do tego masa zdjec lizacego sie travolty.
miałby facet jaja i by sie przyznał, sławe juz zdobył, pieniądze tez, wiec na co czekac?

BlackShit

już nie wiem o co chodzi ale czasami mi się wydaje że światek hollywood chce go zniszczyć bo sie komuś naraził, piszą tak na niektórych forach.Kiedyś krytykował syjonistów.Wiele gwiazd zostało tak wykończonych

marcalina

Członkowie sekty scjentologicznej raczej nie walczą z syjonizmem.

marcalina

Czasem nie które sprawy mają zwyczajnie drugie dno.Ale na pewno nie nam oceniać ludzi.A po drugie nie jeden w dzisiejszych czasach może zostać przez media nazwany terrorystą czy pedofilem.

marcalina

A mi się wydaje, że to jego życie osobiste i nie musi się nikomu z tego tłumaczyć.

marcalina

Kogo to obchodzi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcalina

Dziwie sie bo mając taką żonkę to nawet jakbym był gejem to chyba bym sie przekabacił na laski.

penetrator1981

Co to, ku*wa, portal plotkarski? Nie oceniamy tu zdolności aktorskich tylko czyjeś życie?

Savio_Dan

a gdzieś ty myślał że jesteś? Na Filmwebie?

penetrator1981

Fakt, filmweb ostatnio pudelkiem się zrobił.

Savio_Dan

No czasem to rzeczywiście

marcalina

W tym miejscu należy zadać zasadnicze pytanie czy bycie gejem powoduje u Travolty to że jest gorszym aktorem ?

Nie sądzisz Marcelino że takie tematy powinnaś poruszać na pudelek.pl lub pomponik.pl ?

Nie sądzisz Marcelino że portalu filmowym jakim jest FW powinnaś rozmawiać o aktorstwie i filmach a nie o gejostwie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones