John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

Moim zdaniem jest bardzo dobrym aktorem, wiele filmów z jego udziałem okazały się wielkim sukcesem. Ale bardzo wiele się o nim mówi, o jego sprawach prywatnych. Że jest gejem albo, że od 75 jest członkiem kościoła scjentologicznego. Teraz to faktycznie wygląda niekorzystnie, zresztą dużo się słyszy o jego zachowaniach.. To mnie trochę do niego zniechęca, naprawdę..

gyall

To czy jest gejem czy jest bi,to nie był jego wybór,po prostu taką ma orientację seksualną.Ja jestem tolerancyjny i nie mam nic przeciwko osobom homoseksualnym.A to że jest scjentologiem? Nie wiem w co oni wierzą i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to.John Travolta to jeden z moich ulubionych aktorów i ma u mnie 10.Pozdrawiam:)

ronjeremy7

Ja również jestem tolerancyjna, tylko szkoda, że jego prywatne sprawy tak bardzo są wywlekane na światło dzienne, ale takie są następstwa jego pracy. Ja też go lubię jako aktora i ma u mnie 10 :)

gyall

To nie słuchaj gównianych plotek życie Travolty zostaw Travolcie.

DemiaN

Po to są media, czytam i wiem, po prostu. Co nie znaczy, że wierzę i nie zmienia to mojej oceny dotyczącej jego aktorstwa.

gyall

Ludzie tacy są, 90% gówno obchodzi, że zagrał xx świetnych ról tak jak np Tom Cruise.. Najważniejsze jest to, że prywatnie należy do kościoła takiego i takiego.. I już jest zły bo należy do nie tego kościoła czy tam sekty, jak zwał tak zwał do którego powinien należeć wg postronnego widza.. to jest chore. I to spotykam nie tylko na forum FW ale też między rodziną i znajomymi.. Bo gdzieś przeczytał/usłyszał i już zaszufladkował człowieka na podstawie 2-3 informacji które mogą być czystą fikcją.. Prawda jest taka- gówno powinna nas wszystkich obchodzić jego prywatna część życia, ma dobrze grać i tylko to jako widzowie możemy oceniać. Tak się krzywdzi ludzi.. Tu nie chodzi o tolerancje czy nie tolerancje, zostawmy ludzi w spokoju nawet super gwiazdy chcą mieć odrobinę spokoju i wolności..

gyall

że jest gejem to można tolerować ale że wyznaje jakąś religię to można tylko współczuć,w dodatku płaci tej sekcie kasę coś jak dawanie na tacę w kościele watykańskim...

ganz74

Właśnie odwrotnie. Dewiacji i zaburzeń orientacji seksualnej należy współczuć, a poglądy i przekonania można tolerować. Ale ja i tak nie wierzę w to, że jest gejem.

raVadrian

Tobie to tylko glupoty współczuc i ciemnogrodu w jakim żyjesz.

Sarah_L

Współczuję ci ciemnogrodu i tych twoich ciemniackich dwudziestowiecznych marksistowskich przesądów, dążących do cofnięcia człowieka do roli zwierzęcia targanego popędami. Mamy XXI wiek, pora wyjść z XXwiecznej rewolucyjnej ciemnoty marksistowskiej, komunistycznej, hipisowskiej itp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mamphis

Idź się leczyć jeżeli nie potrafisz tolerować innego człowieka, który nie jest tobą i którego życie nie powinno cię interesować, tym bardziej życie łóżkowe. Homofobia jest chorobą, a nie orientacja. To że twój bóg mówi, że to złe i robi z ciebie ograniczoną osobę nie oznacza, że twój bóg przemawia do wszystkich bardziej rozwiniętych ludzi. Jak widać neandertalczycy jednak przeżyli, szkoda że nadal wolniej ewoluują.

ganz74

A co złego w dawaniu na tacę?

TorcidaTiger

Zlego ? Jesli Bog jest wszechmocny , to po co "na tace"....?

gyall

Skończysz gimnazjum, może liceum czy technikum i nagle kiedyś zauważysz, że Travolta to cholernie dobry aktor w każdej roli. -:) pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones