John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

Moze nie kazdy z was uwaznie sie przyglada lub obserwuje kariere TRAVOLTY ale
dokladnie tak
rzadkie wlosy jak w filmie SAVAGES ma ten aktor na codzien. Smutne jest to ze sa
mezczyzni ktorzy nie
potrafia sie pogodzic z tym ze w pewnym wieku gubi sie wlosy i pojawia sie lysienie.
Pisze to bo
sam jestem facetem i zauwazylem z czasem ze wlosy tez robia sie rzadsze... ALE
TRAVOLTA MNIE
ROZWALA JAK POJAWIA SIE W PRASIE LUB W TV W PERUKACH A WIADOMO JAK
WYGLADA NA
ZYWO... Nie wierzycie? Porownajcie sobie rzadkosc jego wlosow w tym filmie a wlosy
jakie mial
na OSCARACH 2013... Lepiej aby golil sie na lyso jak w filmie POZDROWIENIA Z
PARYZA niz w
perukach ktore raza sztucznoscia chodzil. PANIE TRAVOLTA KAZDY Z NAS SIE
STARZEJE ALE
TRZEBA SIE Z TYM POGODZIC..

punisher822_filmweb

Też tak uwarzam. Powinien się ogolić na łyso już kilka lat temu.

punisher822_filmweb

ale o co ci chodzi?

moviemaniaczka2

Cos widze niekumata albo "wczorajsza" jestes...

punisher822_filmweb

nie no, nie o to chodzi, że nie rozumiem, ale chyba tylko fetyszystę jakiegoś obchodzi gęstość włosów Johna Travolty w poszczególnych filmach

moviemaniaczka2

Nie gestosc wlosow ale PERUKI ktore wygladaja nienaturalnie. Zreszta sama sobie popatrz na jego zdjecia to zauwazysz...

punisher822_filmweb

Dlaczego nie zrobi sobie przeszczepu tak jak Elton John ?

punisher822_filmweb

A może po prostu zakłada perukę, bo uważa, że jest mu w niej lepiej ??? i wtedy też lepiej się czuję ??? i dobrze, bo bez włosów wygląda koszmarnie, posiada taki owal twarzy, że włosy są konieczne bez nich ma twarz taką wielką, nie można na niego patrzeć...

KOSZMAR:
http://www.filmweb.pl/person/John.Travolta#picture-3

Każdy nosi to co mu się podoba i w czym mu jest najlepiej i w czym się dobrze czuję, niektórym facetom dobrze jest w łysinie a innym nie i nie masz co robić z igły widły, bo akurat to że Travolta zakłada peruki to jest w jego przypadku jak najbardziej wskazane.

Robaczek_12

Moze i jestes fanem/fanka TRAVOLTY ale prawda jest taka ze lysienie dotyka wiekszosc facetow czesto o wiele mlodszych od niego ale trzeba sie pogodzic z tym jak sie np.nie przyjely implanty. A nakladanie peruek na jakies gale filmowe gdzie wyraznie widac ze te wlosy nie sa jego to wstyd i siara. Podam ci przyklad facetow ktorzy pogodzili sie z tym co sie stalo z ich wlosami i ani jeden z nich nie robi z siebie takiej maply. WILLIS, STATHAM, MALKOWICH... Ci panowie pomimo swego defektu graja dalej ogolili glowy prawie na lyso i pokazuja ze mozna tak zyc. A Travolta udaje debila bo czesto sie pojawia na spacerach z wyrazna lysina a jak przychodzi czas wywiadow i jakichs gal przychodzi z gestymi wlosami w postaci peruuki. Lepiej jak WILLIS czy MALKOWICH ogolic sie na lyso niz udawac kretyna w peruuce. A zreszta TRAVOLTA swietnie wygladal i mu pasowalo jak byl wygolony na lyso w komedii akcji POZDROWIENIA Z PARYZA. Mozna z twarza wyjsc z lysiny? MOZNA! Wiec mi nie pisz bo jemu nie pasuje ogolenie na lyso lub bo jemu pasuja geste czarne wlosy. Facet niedlugo bedzie mial 60 lat wiec logiczne ze w tym wieku malo kto nie ma siwych wlosow i malo kto ma nienaganne geste wlosy. WSTYDZENIE SIE WYPADANIA WLOSOW I NIEPOTRAFIENIE SIE Z TYM POGODZIC TO ELEMENT PROBLEMOW PSYCHICZNYCH. Ja jak wylysieje wole sie golic na pale i na lyso niz malpe z siebie robic jak pan J.T...

punisher822_filmweb

Nie jestem żadną jego fanką lubię go, jest świetnym aktorem, ale jeśli na większe uroczystości chce zakładać perukę to co w tym złego jeśli w tym się lepiej czuję...tak jak niektórzy faceci nigdy by nie wyszli na ulice w brodzie lub wąsach a innym to nie przeszkadza wręcz przeciwnie wszystko by oddali by tylko ich nie ścinać..jezuuu !
Co do przykładu aktorów których podałeś, tak jak pisałam wcześniej KAŻDY NOSI TO CO LUBI ! I TO CO DO NIEGO PASUJE ! może akurat sam Travolta uważa, że jako łysy lub krótko ścięty wygląda źle a to, że na codzień wyjdzie bez peruki...o matko... kobiety też wychodzą bez makijażu a faceci nieogoleni....
A skąd u ciebie ta pewność, że on nie może się z tym pogodzić ??? może nosi peruki,bo tak jak pisałam wcześniej uważa, że lepiej wygląda ? a nawet jak by nie mógł się z tym pogodzić to co ?? to po co faceci leczą prostatę, kobiety zmarszczki itp ? NIECH SIĘ LEPIEJ Z TYM POGODZĄ !!! pff......każdy chce wyglądać i czuć się jak najlepiej, jeśli dla Travolty tym czymś jest peruka to niech ją nosi !.
Z tego co widzę to ty masz problem ze sobą... NIE MOŻESZ POGODZIĆ SIĘ Z TYM ŻE FACECI NOSZĄ PERUKI ??? TO TO JUŻ JEST CHOROBA PSYCHICZNA.

A możesz golić się jak chcesz tylko pozwól, że inni na głowie też będą nosić to co chcą....

punisher822_filmweb

Nie wiem jaki problem. To rownie dobrze mozna powiedziec, ze kobiety nie powinny golic nog, bo wiekszosc ma wlosy na nogach i trzeba sie z tym pogodzic. Czy tez jak sie ktos robi gruby, to zamiast wziasc sie za siebie powinni sie z tym pogodzic. Niech kazdy z soba robi co chce, nie kazdemu sie musi podobac.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Najlepsza fryzura dla mężczyzny to taka jaką ma Statham. Precz z gogusiami.

punisher822_filmweb

O popatrz! To tak jak Seagal. On też nosi sztuczne kłaki.

karoman4

Co do STEFANKA SEAGALA to musze sie z Toba zgodzic bo facet ewidetnie lysial i to mocno juz w jednym w swoich 1 filmow czyli NICO. Potem dziwnym trafem w kolejnych filmach gestosc jego czupryny wzrastala i to z wiekiem ba nawet wysokosc czola z wiekiem mu sie zamiast zwiekszac zmniejszala ;-) ... Albo sa to jakies peruki albo facet byl w genialnej klinice zajmujacej sie tego typu sprawami i przeszczepy wlosow sie przyjely. Pamietasz jego rzadkie wlosy w NICO???

punisher822_filmweb

Pamiętam.
W jego przypadku ja stawiam na peruki. Zbyt sztucznie to wygląda jak na przeszczep.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones