John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

W jakim filmie go nie widzę, zaraz przypomina mi się jego pedalski look z "Saturday night..."
i z " Grease".
Chociażby w nie wiem jak dobrym filmie zagrał i tak nie mogę znieść jego widoku...

HollywoodDirector

Ja uważam, że te filmy są genialne, al ja uwielbiam musicale i sądzę że Travolta świetnie w nich wypadł.

goslawa25

Ja też uwielbiam (ba, wręcz kocham!) musicale, tylko Travolta moim zdaniem w każdym z filmów wypadł okropnie lalusiowato i raczej kiepsko

HollywoodDirector

Ja myślę, że kreacja w jednym i drugim, była celowo przerysowana i wypadło to super.

goslawa25

Ja jednak uważam iż Travolta to świetny aktor .Na ekranie mam z nim jak z Denzelem Washintonem nawet gdy film jest słaby to swoją grą przyciąga moją uwagę,słuch i ogólnie świetnie mi się ogląda Travoltę.

HollywoodDirector

Napisz ty lepiej kolego co wpłynęło na to, że tak go znienawidziłeś? Bo mnie się wydaje, że stało się tak po przeczytaniu bzdur na pudelku o jego domniemanej zmianie orientacji, jeśli mam rację to naprawdę Ci współczuje

Nozix

Nie mam nic do ludzi zmieniających orientację, przeciwnie, bardzo ich szanuję.
A obejrzawszy dwa wyżej wymienione filmy uznałam, że jest kiepski i tyle.

HollywoodDirector

Pulp Fiction widziałeś?

HollywoodDirector

Dokładnie tak, denerwujące jest to jego pedalskie zachowanie :/ Jego się albo kocha albo nienawidzi - ja go nie cierpię i jeśli gra w jakimś filmie to psuje mi przyjemność z jego oglądania i z niego rezygnuję :/ Nie trawię tego faceta :/

ptopmark

tez nie cierpie tego pedała zafascynowanego scjentologią , na marsa niech spier............
i jako aktora tez go nie znoszę marnie gra z tą swoją końską gębą szpeci filmy

konrii_2

Współczuję ci....

konrii_2

napisał cwel z avkiem cioty van damma żenada...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones