PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042548}

Pasterz

The Shepherd
6,2 1 029
ocen
6,2 10 1 1029
Pasterz
powrót do forum filmu Pasterz

Oglądało się jak stare, dobre baje Disneya - jednak nadzieja jeszcze jest. Muzyka, historia, cała Disneyowska magia sprzed lat.
Nie rozumiem tak niskiej oceny, bardzo fajna produkcja.

Fryzomaniak

No dla mnie pilot troszkę za jasny był jednak...

ocenił(a) film na 10
kacc

Całe szczęście, że to nie prawdziwy Disney, dlatego stać ich było na białego.

ocenił(a) film na 10
Alan_F

Jednak się pomyliłem, co do Disneya :P

ocenił(a) film na 10
Fryzomaniak

Dobry film. Ja nie spojrzałem na czas trwania, dlatego byłem zdziwiony, że tak szybko się skończył. Chciałbym to oglądać kolejne 30 minut.

Jakbym widział dalszą część:
- wraca do domu, siedzi z rodziną przy stole,
- przez kilka lat pracowałby jako szkoleniowiec w jakiejś bazie,
- wybucha wojna i on ma możliwość ratowania zagubionych pilotów,
- staje się kolejnym Pasterzem, historia zatacza koła - nie koniecznie musi poświęcić swoje życie, liczy się sam fakt niesienia pomocy.

Oczywiście ta wersja, którą tu mamy bardzo mi się podoba. Jednak gdyby była możliwość, to bym tak widział dalszą część.


Ten sam aktor w 2024 roku ma zagrać ponownie w filmie o samolotach, ciekawe jaką otrzyma rolę.


WŁADCY PRZESTWORZY

Alan_F

Ja z kolei obejrzałem ze względu na krótszy czas - wręcz mnie to zachęciło, bo zmarnować te 30 minut to nie 120 lub więcej, więc można zaryzykować.

I też mógłbym oglądać dłużej - jak się to lekko i przyjemnie oglądało, szok. Mój wewnętrzny dzieciak bardzo docenił sobie tą produkcję :)

Fryzomaniak

Jak dla mnie film wielką nudą zaleciał, ani dramat , ani SF...stracone 30 min

ocenił(a) film na 7
Fryzomaniak

czuć klimat świąt, takie ciepły nastrój pomimo chłodu na ekranie. ale mam inną koncepcję co do zakończenia :)

Mauna_Kea

Masz rację co do zakończenia. Niestety.

Fryzomaniak

Mam wrażenie że widziałem taki film już jakieś 20 lat temu.

ocenił(a) film na 7
_Miszkurka2000_

Albo doctor WHO Christmas Special albo jedna z wielu adaptacji tej noweli Forsythe'a ♥️

ocenił(a) film na 7
tzwierzchowski

Zdziwilem sie trochę, że nie wrzucili w opisie na Disneyu, że to na podstawie Forsytha.

Fryzomaniak

6.3 to dużo

ocenił(a) film na 7
Fryzomaniak

Tak rzadko obecnie produkuje się takie klasyki w dobrym znaczeniu tego słowa. Film wciąga, piękna historia, bez wulgaryzmów i tego wszystkiego, co obecnie króluje w kinie i powoduje, że szuka się starszych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones