PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5933}
7,4 114 158
ocen
7,4 10 1 114158
7,0 21
ocen krytyków
Grease
powrót do forum filmu Grease

Mam poważne pytanie. Czy w filmowej wersji Grease ktoś podkłada głos Travolcie? Czy on sam wykonuje wszystkie piosenki? Słucham "Youre the one that I want" i nie mogę uwierzyć (wpiszcie w youtube i ogarnijcie przejście głosu). Ma ktoś rzetelne informacje?

the_walker

dokładnie, podbijam pytanie, sama nie jestem pewna co do tego, że to on śpiewa...

The_Indygo

Zdaję sobie sprawę z tego, że Wikipedia to nie zawsze najlepsze źródło informacji, ale: http://pl.wikipedia.org/wiki/Grease_(film). Zresztą, jeśli poszukać opisu płyty z soundtrackiem (gdzie obok tytułu piosenki pisze też kto ją wykonuje), to...wynika z tego, że faktycznie Travolta śpiewa :)

tala_em

Wow! Wielkie dzięki za odpowiedź, prawdę mówiąc nie pomyslałam o wikipedii :P
A co do autentyczności, to chyba faktycznie Travolta śpiewa te piosenki.
Ciekawe! :)

ocenił(a) film na 8
The_Indygo

mi się wydaje, że to dlatego, że jak nagrywali piosenki w studiu to nie przyłożyli się żeby zrobić łagodne przejście. więc potem jak wkleili piosenkę do sceny to oczywiście słychać nienaturalne, gwałtowne przejście w tonie głosu. to tylko pomysł, dźwiękowcem nie jestem,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones