PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5933}
7,4 114 158
ocen
7,4 10 1 114158
7,0 21
ocen krytyków
Grease
powrót do forum filmu Grease

Film zaczyna się razem z rozpoczęciem roku szkolnego (no, pomijając sceny na plaży). W pierwszy weekend miał być ten cały grill i to wtedy Sandy spotkała Dannego. Tej samej nocy jeden z kumpli Travolty spotkał się w samochodzie z Betty i wtedy to ona niby zaszła w ciąże, bo jego prezerwatywa odmówiła posłuszeństwa.
Czyli wychodzi na to, że Betty o swojej niby-ciąży dowiedziała się góra dwa miesiące po rozpoczęciu roku szkolnego (tutaj daje ostrożnie, bo było mówione, że zorientowała się po spóźniającym okresie, a być może nie uważałem wtedy na biologii). Nawet jeżeli byli to maturzyści i tak jak u nas rok dla nich kończył się w kwietniu, to dlaczego dopiero na zakończeniu roku kumpel Travolty dowiedział się, że nie będzie ojcem? Jeżeli do zapłodnienia miałoby dojść we wrześniu, to trochę dziwne, że dopiero, w najlepszym wypadku, w kwietniu dowiedział się, że jednak ciąży nie ma. Gdzieś się pogubiłem, czy to jest błąd?

Surprajs

Nie pamiętam aż tak dobrze tego filmu, ale seks oni tam uprawiali cały czas - oczywiście chodzi mi o to, że byli po prostu aktywni seksualnie i nie musi przecież chodzić cały czas o ten sam "numerek". Pani z miłosnej sceny w samochodzie, która miała być w ciąży, później usłyszała od swojego lowelasa "ponoszę konsekwencje swoich błędów" - miał na myśli oczywiście, że jeśli wpadli to jej nie zostawi. Ona mu odpowiedziała "to nie był twój błąd" - sugerując, że ta jej wpadka jest najprawdopodobniej z kimś innym (a to dowód na to, że nie pokazywali każdej sceny seksu). Także nie pamiętam tego wszystkiego dokładnie, ale moim zdaniem oni się tam cały czas seksili bez zabezpieczenia :P Ale już pomijając to wszystko, czy oni nie uprawiali seksu w samochodzie w czasie studniówki? Bo pamiętam, że w międzyczasie była też studniówka, gdzie też kipiało podnieceniem. Słabo pamiętam film niestety i co mi się nie podobało, to że sceny były często od siebie oderwane i brakowało mi jakiejś ciągłości. Jak zaczynała się reklama, a następnie się kończyła i znowu leciał film, to zastanawiałam się, czy coś mi nie umknęło bo te sceny takie oderwane były od siebie... Także z góry przepraszam, bo zapewne coś pokręciłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones