PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1312}

Gorączka sobotniej nocy

Saturday Night Fever
7,0 41 185
ocen
7,0 10 1 41185
6,8 13
ocen krytyków
Gorączka sobotniej nocy
powrót do forum filmu Gorączka sobotniej nocy

Błagam, taki dobry film, bez zastrzeżeń dla perfekcyjnej gry Travolty i ogółu, ale te dziewczyny? Anette i Stephanie...to jest jakaś pomyłka. Nie dość, że między główną parą prawie 10 lat różnicy i to niestety widać, to jeszcze Stephanie wypada niesamowicie sztywno, ma okropny głos i NIE UMIE TAŃCZYĆ! (co szczegolnie widać przy dopracowanych ruchach Travolty). Natomiast Anette- jak Tony mógł z nią tańczyć, skoro była taka niska, pulchna i w ogóle nie miała ruchów tancerki....

Cóż, film mimo to przeszedł do historii i moim zdaniem bardzo zasłużenie, ale opini co do głównych ról żeńskich nie zmienię.


Podzielacie moje zdanie?

użytkownik usunięty
Ada_Potter

zgadzam się, mogli dobrać dużo ładniejsze aktorki, zlali to
doszczętnie...sad

Ada_Potter

Nie do końca podzielam Twój pogląd. Tam za oceanem zupełnie przypadkowo nie dobierają aktorów.Z pewnością Anette o takiej fizjonomii była specjalnie dobrana-po prostu nie miała być piękna.Co do Stephanie moja ocena to 50 na 50 czyli w połowie się zgadzam.W tamtym czasie nie było takiego wyboru co teraz i raczej na atrakcyjność się tak nie stawiało. Starsza miała być i do tego bym się nie doczepiał,gorzej było z jej tańcem. Ja byłem nastolatkiem gdy film wchodził na ekrany więc mam szczególny sentyment do tego filmu.Na dodatek byłem kinooperatorem i widziałem ten film 50 razy notując każdy krok Travolty z finałowej sceny.Potem ćwiczyłem to z trzema dziewczynami.... dlatego ten film jest dla mnie wyjątkowy:)

Ada_Potter

Masz racje co do Stephanie. Muszę jeszcze z przykrością wspomniec o jej fatalnym uzębieniu:/ Ale ogólnie film klasa!!!!

ocenił(a) film na 8
Ada_Potter

Stephanie okropna, fakt. Brzydka, sztywna w tańcu i irytująca. Rozumiem, że miała być starsza i zadzierać nosa, ale i tak twórcy mogli się bardziej postarać. Ta aktorka naprawdę niczego w sobie nie ma, ani urody ani seksapilu ani zdolności tanecznych. Zmanierowane drewno. Co do Anette, to uważam, że dobrze dobrana, miała być właśnie taka nieciekawa, naiwna dziewucha.

ocenił(a) film na 7
Ada_Potter

To nawet wygląda tak, że Anette lepiej tańczy niż Stephanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones