PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1345}

Bitwa o Ziemię

Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
4,2 11 790
ocen
4,2 10 1 11790
2,8 4
oceny krytyków
Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Bitwa o Ziemię

Rzadko się zdarza, żebym nie dała rady obejrzeć czegoś do końca, ale tym razem film mnie pokonał. Oprócz tego, że nie byłam pewna o co chodzi, byłam też zawstydzona grą Travolty, któremu się chyba wydawało, że jak będzie demonicznie groteskowy, to będzie prawie jak Jack Nicholson. Współczułam Pepperowi, że w tym gra i że zdaje się mówić swoje kwestie z przekonaniem. Nie wiem jak to się skończyło, i nie chcę wiedzieć. Chcę zapomnieć o tym filmie, jego tanich dekoracjach i improwizowanych najwyraźniej dialogach. Nie wspomnę o logice, która kierowała autorem książki i twórcami filmu. Jestem zadziwiona, ze kilku naprawdę niezłych aktorów wystąpiło w tej porażce. Pewnie wykupują teraz kopie na całym świecie.

ocenił(a) film na 2
Gorgona

no i właśnie ten brak logiki sprawia, że film jest głupi. masa nielogicznych błędów. a do tego wspomniana też gra aktorska - beznadziejna, sztuczna. no i jeszcze dołożę, że teksty były głupie, które pewnie z założenia miały być błyskotliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones